News & Events

Bağımsızlık Bayramı nedeniyle aralarında Türk işadamların da bulunduğu çok sayıda yabancı işadamlarını kabul eden Türkmen Lideri, “köprülerin fatihi” olarak bilinen, Türkmenistan’da irili-ufaklı onlarca köprünün inşasını kısa sürede başarı ile tamamlayan, Ak Şehir-Aşkabat caddelerini yeniden yapan Nata Holding AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanığı kabul etti.

Türkmen Liderine kabul ettiği için teşekkür eden Namik Tanık, Türkmenistan’ın Devlet Başkanını bağımsızlık bayramı ile kutladı. Türkmen Lideri, Nata Holding Başkanına kutlaması için teşekkür etti ve önemli yabancı şirketleri ile karşılıklı fayda temelli ilişkileri geliştirmenin Türkmenistan’ın ekonomik stratejisinde önemli yeri olduğunu beyan etti.

Görüşmede ifade edildiğine göre, uzun yılların devamında birkaç tesisin inşasına aktif katılan Nata Holding, kendisini Türkmenistan’ın güvenilir iş ortağı olduğunu ispat etti. Nata Holding Başkanı, görüşmede bazı projeler hakkında bilgi verdi ve yönettiği şirketin gelecekte de yeni projelere aktif katılmak istediğini belirtti.

Nata Holding AŞ, sadece işini zamanında ve kaliteli yapmakla bilinmeyip, aynı zamanda Türkmenistan’ın uluslararası tanıtımı konusundaki destekleriyle de adından söz ettirmektedir.